Koopa-troopa

Ranga
Ranga: 7
Dołączył: 2015-08-20
Ostatnio zalogowany: 2026-06-23
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do Koopa-troopa

Statystyka

Komentarzy:369Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:2
Tipsów:0Tematy na forum:6
Screen'y:113Posty na forum:5
Filmy:24Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:3589
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, >
PC

Carmageddon (PL) 2016-02-14 21:04:56

Polska wersja smieszy i denerwuje lepiej gra w angielska

PC

Wreckin Crew 2016-02-14 21:03:13

Super gra wycigowa

PC

Slicks 'n' Slide 2016-02-14 21:01:37

dobra gra ale nie dala miz adnych powodow do zachwytow i szybko sie znudzial

PC

Ice Tennis 2016-02-11 11:23:09

Bez komentarza. tragiczna gra i meczaca

PC

Bomix 2016-02-11 11:22:09

szkoda tylko ze nie da sie samemu grac. Dobre zeby ze znajomymi pograc

PC

Island Hopper 2016-02-11 11:20:56

zajebista gierka ;]

PC

Rollcage Stage II 2016-02-11 11:19:07

popieram ze w multi byla zabawa  przednia ale i samemu fajnie sie gra ;]

PC

SimCity 2000 Special Edition 2016-02-11 11:17:57

Wyglada znacznie lepiej od wersji na dosa ale u mnei dziala strasznie szybk o i niemozlwie dla mnie jest granie w to

PC

Mall Tycoon 2016-02-11 11:16:42

Nie ejst taka zla ta gra. druga czesc byla znacznie lepsza ale trojka to porazka. lubie takie staregie jak roller coaster tycoon czy hotel gient wiec to tez mi przypadlo do gustu

PC

Prince 2: The Duel 2016-02-11 11:14:36

nic specjalnego

PC

Total Soccer 2016-02-11 11:13:51

Gralem w to lata temu ale cholernei trudne bylo z tego co pamietam.

PC

CHAMP Kong 2016-02-11 11:12:43

wyczesana konwersja lepsza od tej z nesa ;]

PC

Ants 2016-02-11 11:11:24

Dziwna gra strategiczna polaczona z karcianka. ktos by mogl napisac jakis poradnik co i jak sie tu robi bo ja w sumei na chybil trafil wszystko robie

PC

Submarines 2016-02-11 11:10:05

Tez to mialem po polsku. o ile pamietam to pierwsza misja miala nazwe kapitan na mostku ;]. fajna gierka

PC

Pie Bill Gates 2016-02-11 11:09:04

mIalem to ale nie podoba mi sie

PC

FastMaze 2016-02-11 11:08:19

fajniejsze by bylo gdyby te labirynty byly trudniejsze bo nawet najwiekszy labirynt udalo mi sie przejsc bez przeszkod. Ale fajnie sobie pograc wczasie przerwy w pracy

PC

Delta Force 2016-01-25 12:44:34

wole df2 ale to tez spoko bylo

PC

Maluch Racer 2015-12-23 19:48:35

Mega crap. zalowalem wydanych pieniedzy kiedys mimo ze nie byla droga do grzmar14: rozumiem ze twoj komentarz to sarkazm

PC

Sonic & Knuckles Collection 2015-12-18 12:18:59

genialna kompilacja

PC

The Elder Scrolls: Arena 2015-12-17 00:53:30

ja nie widze tu zadnych powodow do zachwytu. gra nudna i niedopracowa z wielkim ale pustym swiatem

PC

Alley Cat 2 2015-12-17 00:50:03

cienizna. wole oryginalna stara odslone alley cat ktora jets tysiac razy lepsza

PC

Nicky Boom 2015-12-17 00:48:16

Super platformowka polecam

Amiga

Stunt Car Racer 2015-12-14 10:11:43

Najlepszy port tej gry to wlasnie na amidze

Commodore 64

Outrun 2015-12-14 10:10:13

Ten port jest super a nie to co pozostale

PC

Outrun 2015-12-14 10:09:07

Outrun dobry jest ale na comodore

PC

Tank Racer 2015-12-14 10:07:57

Dobra gra ale po dluzszym czasie sie nudzi

PC

Champions of Krynn 2015-12-14 10:05:56

Gra jest superowa a jak ktos pisze ze nie to sie nie zna

PC

Enigma 2015-12-13 16:09:03

Kiedys w to gralem ale sa lepsze klony breakouta

PC

African Adventure 2015-12-13 16:08:19

Ok gierka nienajgorsza choc za tekstowkami nie przepadam

PC

Dark Angael 2015-12-13 15:05:28

Srednia gra jak dla mnie i denerwowalo mnie ciagle odradzanie sie potworoww

PC

Peter Moon 2015-12-13 15:04:05

Swietne kiedys to bylo

PC

Toyota Celica GT Rally 2015-12-13 12:18:22

Super swietne i wyczesane ;]

PC

College Slam 2015-12-13 12:17:06

Cholernie dobry basket ;]

PC

Doom: Perverse 2015-12-11 18:31:18

strzelanie sperma z penisa i mlekiem z cyckow jakos mnie ani nie bawi ani nie smieszy. gupie

PC

Dyna Blaster 2015-12-11 18:27:28

cudenko gra wyczesana

PC

Ravage 2015-12-11 18:25:55

Super gra. sporo czasu jej poswiecilem i lubie do niej wracac

PC

Angst: Rahz's Revenge 2015-12-11 18:24:44

PRzypadkiem ja kiedys znalazlem na jakiej plycie i bardzo mi sie spodobala. polecma

PC

HURL (aka Slob Zone 3D) 2015-12-11 18:23:23

Fajan gra ale zeby w topce sie znalezc?

PC

Cytadela (Remake) 2015-12-11 18:20:45

Tak samo jak poprzedniyc wole cytadele na amige

Amiga

Cytadela 2015-12-11 18:19:46

Najlepszy fps na amige

Amiga

Lazarus 2015-12-11 18:18:19

Bardzo dobra gra ale przez brak mozliwosci zapisanai stanu nidgy jej nie skonczylem

Amiga

Wings of Fury 2015-12-11 18:16:53

Najlepszy port ze wszystkihc gra cudna

PC

Wings Of Fury 2015-12-11 18:15:40

Gra wspaniala ale w wersji na amige najlepsza

PC

Jack In The Dark 2015-11-23 19:50:02

Fajna minigierka dla fanow serii

PC

Alone in the Dark 3 2015-11-23 19:49:03

Wg mnie lepsze od drugiej czesci ale daleko w tyle za czescio pierwsza

PC

Alone In The Dark 2 2015-11-23 19:48:12

Za duzo walki ktora zreszta jest bardzo trudna a za malo horroru

PC

Alone in the Dark 2015-11-23 19:47:32

Mocno sie zestarzala ale klimat pozostal

PC

Jack Orlando A Cinematic Adventure: Director's Cut 2015-11-22 20:13:57

Rewelacyjna polska przygodowka

PC

Tom Clancy's Rainbow Six 2015-11-22 20:13:23

Kiedys nie potrafilm w to grac ale jest to chyba najlepszy tyktyczny fps

PC

Actua Soccer 3 2015-11-22 20:12:01

Trzecia czesc jest rownie swietna co druga

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, >
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware