| Komentarzy: | 369 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 2 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 6 |
| Screen'y: | 113 | Posty na forum: | 5 |
| Filmy: | 24 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 3589 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Slicks 'n' Slide 2016-02-14 21:01:37
dobra gra ale nie dala miz adnych powodow do zachwytow i szybko sie znudzial

Rollcage Stage II 2016-02-11 11:19:07
popieram ze w multi byla zabawa przednia ale i samemu fajnie sie gra ;]

SimCity 2000 Special Edition 2016-02-11 11:17:57
Wyglada znacznie lepiej od wersji na dosa ale u mnei dziala strasznie szybk o i niemozlwie dla mnie jest granie w to

Mall Tycoon 2016-02-11 11:16:42
Nie ejst taka zla ta gra. druga czesc byla znacznie lepsza ale trojka to porazka. lubie takie staregie jak roller coaster tycoon czy hotel gient wiec to tez mi przypadlo do gustu

Total Soccer 2016-02-11 11:13:51
Gralem w to lata temu ale cholernei trudne bylo z tego co pamietam.

Ants 2016-02-11 11:11:24
Dziwna gra strategiczna polaczona z karcianka. ktos by mogl napisac jakis poradnik co i jak sie tu robi bo ja w sumei na chybil trafil wszystko robie

Submarines 2016-02-11 11:10:05
Tez to mialem po polsku. o ile pamietam to pierwsza misja miala nazwe kapitan na mostku ;]. fajna gierka

FastMaze 2016-02-11 11:08:19
fajniejsze by bylo gdyby te labirynty byly trudniejsze bo nawet najwiekszy labirynt udalo mi sie przejsc bez przeszkod. Ale fajnie sobie pograc wczasie przerwy w pracy

Maluch Racer 2015-12-23 19:48:35
Mega crap. zalowalem wydanych pieniedzy kiedys mimo ze nie byla droga do grzmar14: rozumiem ze twoj komentarz to sarkazm

The Elder Scrolls: Arena 2015-12-17 00:53:30
ja nie widze tu zadnych powodow do zachwytu. gra nudna i niedopracowa z wielkim ale pustym swiatem

Alley Cat 2 2015-12-17 00:50:03
cienizna. wole oryginalna stara odslone alley cat ktora jets tysiac razy lepsza

Dark Angael 2015-12-13 15:05:28
Srednia gra jak dla mnie i denerwowalo mnie ciagle odradzanie sie potworoww

Doom: Perverse 2015-12-11 18:31:18
strzelanie sperma z penisa i mlekiem z cyckow jakos mnie ani nie bawi ani nie smieszy. gupie

Angst: Rahz's Revenge 2015-12-11 18:24:44
PRzypadkiem ja kiedys znalazlem na jakiej plycie i bardzo mi sie spodobala. polecma

Lazarus 2015-12-11 18:18:19
Bardzo dobra gra ale przez brak mozliwosci zapisanai stanu nidgy jej nie skonczylem

Alone in the Dark 3 2015-11-23 19:49:03
Wg mnie lepsze od drugiej czesci ale daleko w tyle za czescio pierwsza

Alone In The Dark 2 2015-11-23 19:48:12
Za duzo walki ktora zreszta jest bardzo trudna a za malo horroru

Jack Orlando A Cinematic Adventure: Director's Cut 2015-11-22 20:13:57
Rewelacyjna polska przygodowka

Tom Clancy's Rainbow Six 2015-11-22 20:13:23
Kiedys nie potrafilm w to grac ale jest to chyba najlepszy tyktyczny fps