Koopa-troopa

Ranga
Ranga: 7
Dołączył: 2015-08-20
Ostatnio zalogowany: 2026-06-23
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do Koopa-troopa

Statystyka

Komentarzy:369Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:2
Tipsów:0Tematy na forum:6
Screen'y:113Posty na forum:5
Filmy:24Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:3589
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, >
PC

Robotron: 2084 2015-11-22 20:08:18

To powiniene znac kazdy szanujacy sie gracz super!

PC

Pac-Girl 2015-11-22 20:06:51

Bardzo fajne i nietypowe podejscie do tematu

PC

Jr. Pac-Man 2015-11-22 20:05:44

super gra ktora nadal bawi

PC

Quest for Hussein 2015-11-22 20:04:23

Nie wiedzialem ze takie gry na build powstawaly. Wyglada ok

PC

Rallo Gump 2015-11-22 20:03:41

Przyjemna i ladna gierka ;]

PC

3-D Ultra Minigolf 2015-11-22 20:01:58

Dobry i ladnie ywkonany minigolf

PC

Lode Runner 2015-11-22 20:00:44

Super gra bardzo wciagajaca

PC

Aliens Online 2015-11-22 19:58:44

Samemu nie tak fajniie sie gra. Lepszy Alien Trilogy

PC

StixWorld 2015-11-22 19:57:31

Świetne ale dosc trudne ;]

PC

Army Men 2015-11-22 19:56:06

Genialna gra ;]. polecma

PC

The Italian Job 2015-11-22 19:54:20

Mi sie srednio podobala. Nic specjlanego

PC

Super Mario Bros 3 2015-11-22 19:52:20

Nie wiedzialem ze to na pc tez jest. Gra rewelacja

PC

Driver 2015-11-22 19:51:17

Super gra swietnie sie gralo na playstation i na pc

PC

Wings Of Fury Remake 2015-11-02 20:21:17

Slaby remake. oryginal o neibo lepszy

PC

Revolution X 2015-11-02 20:20:00

Srednia gierka szybko sie nudzi

PC

The Fugitive 2015-11-02 20:19:08

Bylo kiedys na ktoryms wydaniu pc fun. bardzo dobra chociaz malo znana gra. Goraco poelcam

PC

Rex Blade: The Battle Begins 2015-11-02 20:18:18

Wyglada calkiem ciekawie ;]

PC

Autoduel 2015-11-02 20:14:03

Nie wiedzialem ze jest wersja na pc. na atari gralem w nia godzinami

Atari XL/XE

Autoduel 2015-11-02 20:13:28

Wyczesana gra. tez bardzo duzo w nia gralem

PC

Interpose: X-Mas Greetings 2015-11-02 20:12:15

Udana strzelanka, polecam

PC

Fantasy Empires 2015-11-02 20:11:06

Wyczesana gra. kiedys duzo czasu jej poswiecilem  

PC

PHM Pegasus 2015-11-02 20:10:28

W czasach spectruma robila na mnie ogromne wrazenie. bardzo dobra gra

PC

Mr. Pibb: The 3D Interactive Game 2015-11-02 20:09:06

Mi srednio sie podoba. wole powazniejsze fpsy

PC

Hovertank 3D 2015-11-02 20:08:27

PRosta gierka ale bardzo dobra. Kilka let temu zarwalem na niej kilka godizn

PC

Cybersphere 2015-11-02 20:07:26

Bardzo dobry klon arkanoida i breakouta

PC

Brutal: Paws Of Fury 2015-11-02 20:06:29

Ja za ta gra nie przepadam. wg mnei nic specjalnego

PC

Deus (PL) 2015-11-02 20:05:11

Gra genialna ale rtudna

PC

Blam! Machinehead 2015-10-26 20:19:17

Grafika nie jest zla jak dla mnie ale reszta gry juz nie przyciaga do monitora

PC

Championship Baseball 2015-10-26 20:17:53

CGA daje po oczach ale gra jset swietna

PC

Super Mario Bros 2015-10-26 20:15:36

Grywalo sie duzo w to kiedys lecz dzisiaj wole na nesie grac w smb

PC

Get Medieval (PL) 2015-10-04 18:30:19

Swietna ale nie na dlugo . Staje sie nudna po pewnym czasie

PC

Merchant Prince 2015-10-04 18:26:11

Popieram buttle. Gra jest swietna i wciagajaca na dlugi czas

PC

Raising Dead 2015-10-04 18:24:24

Nie no masakryczny crap. Strasznie malo grywalne a wrecz denerwujace i meczace

PC

The Thing 2015-10-04 18:23:14

Tragedi nie ma ale w za malo horroru w tym a za duzo krwawej jatki

PC

Falcon 3.0 2015-10-04 18:21:09

Najlepszy symulator lotow jaki znam. Instrukcja to byla cala ksiazka opisujaca wszystko - startowanie, ladowanie, lot, wplyw wiatru i inne tego typu rzeczy Cholernie trudna ale mega wyczesana

PC

Line of Sight: Vietnam 2015-10-04 18:17:17

Gra dosc dobra ale chyba za nowa jak na ta strone

PC

The Rage 2015-10-04 18:16:19

Jak mialem ta gre to moj komp nie dawal rady z nia bo wymagalo akceleratora ktory byl wtedy moim marzeniem

PC

SpaceKids 2015-10-04 18:14:05

Kiedys w demo tego gralem i to bardziej intereaktywny film anizeli gra. Ale srednie z tego co pamieram

PC

WolfenDoom 2015-10-04 18:13:12

przerobka wolfa3d ktora dla mnie jest srednia Wole zwykly wolf3d oryginalny

2015-09-30 21:06:24

To jest gra na commodore a nie pc

PC

Club & Country 2015-09-20 19:42:46

Fajny manager pilkarski z zabawna grafika ;]

PC

Oo-Topos 2015-09-20 19:38:32

Fajna gra z klimatem.

PC

Save The Lemmings 2015-09-20 16:47:21

Dodatkowe poziomy do lemingow. klimat nadal rewelacyjny ale konstrukcja poziomyw gorsza 7/10

PC

Runaway City 2015-09-20 16:46:07

Zajebiste to jest ;] hentai-suczki niezle  i mocne scenki

PC

Python 2015-09-20 10:49:24

Udany klon snaka

PC

Stunts 2015-09-20 10:48:22

Genialna gra i mega wyczesana. Kiedys mialem kilkadziesiat dodatkowych tras do niej. moze uda sie je znalezc to wrzuce ti. GRe polecam wszystkim bo jedne z najlepszych wyscigow

PC

Action Fighter 2015-09-19 17:48:14

Gra dobra ale bez zachwytow. I co z tego ze core design?

PC

Elevator 2015-09-19 17:46:48

prosta gra ale bardzo wciagajaca i nie nudzi sie tak sybko

PC

Tournament of Warriors 2015-09-19 17:45:27

No no. Niezla mordoklepka. Polecam

PC

Descent 2015-09-19 17:43:09

Do tej gry trzeba miec pada lub jakis wyczesany joy bo klawiatura zle sie gra. za duzo klawiszy trzeba uzywac do samego poruszania sie Gra wyczes

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, >
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware