| Komentarzy: | 369 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 2 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 6 |
| Screen'y: | 113 | Posty na forum: | 5 |
| Filmy: | 24 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 3589 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

The Fugitive 2015-11-02 20:19:08
Bylo kiedys na ktoryms wydaniu pc fun. bardzo dobra chociaz malo znana gra. Goraco poelcam

PHM Pegasus 2015-11-02 20:10:28
W czasach spectruma robila na mnie ogromne wrazenie. bardzo dobra gra

Hovertank 3D 2015-11-02 20:08:27
PRosta gierka ale bardzo dobra. Kilka let temu zarwalem na niej kilka godizn

Blam! Machinehead 2015-10-26 20:19:17
Grafika nie jest zla jak dla mnie ale reszta gry juz nie przyciaga do monitora

Super Mario Bros 2015-10-26 20:15:36
Grywalo sie duzo w to kiedys lecz dzisiaj wole na nesie grac w smb

Raising Dead 2015-10-04 18:24:24
Nie no masakryczny crap. Strasznie malo grywalne a wrecz denerwujace i meczace

Falcon 3.0 2015-10-04 18:21:09
Najlepszy symulator lotow jaki znam. Instrukcja to byla cala ksiazka opisujaca wszystko - startowanie, ladowanie, lot, wplyw wiatru i inne tego typu rzeczy Cholernie trudna ale mega wyczesana

The Rage 2015-10-04 18:16:19
Jak mialem ta gre to moj komp nie dawal rady z nia bo wymagalo akceleratora ktory byl wtedy moim marzeniem

SpaceKids 2015-10-04 18:14:05
Kiedys w demo tego gralem i to bardziej intereaktywny film anizeli gra. Ale srednie z tego co pamieram

WolfenDoom 2015-10-04 18:13:12
przerobka wolfa3d ktora dla mnie jest srednia Wole zwykly wolf3d oryginalny

Save The Lemmings 2015-09-20 16:47:21
Dodatkowe poziomy do lemingow. klimat nadal rewelacyjny ale konstrukcja poziomyw gorsza 7/10

Stunts 2015-09-20 10:48:22
Genialna gra i mega wyczesana. Kiedys mialem kilkadziesiat dodatkowych tras do niej. moze uda sie je znalezc to wrzuce ti. GRe polecam wszystkim bo jedne z najlepszych wyscigow

Descent 2015-09-19 17:43:09
Do tej gry trzeba miec pada lub jakis wyczesany joy bo klawiatura zle sie gra. za duzo klawiszy trzeba uzywac do samego poruszania sie Gra wyczes