Koopa-troopa

Ranga
Ranga: 7
Dołączył: 2015-08-20
Ostatnio zalogowany: 2026-06-23
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do Koopa-troopa

Statystyka

Komentarzy:369Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:2
Tipsów:0Tematy na forum:6
Screen'y:113Posty na forum:5
Filmy:24Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:3589
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, >
PC

Batman Forever 2015-08-25 21:39:56

Dobra gierka od tworcow mortala.

PC

Hades 2 2015-08-25 21:38:41

Gra mocno spozniona ale da sie w nia grac. Denerwujace jest odrzucania gracza do tylu gdy zotsaje tafiony przez przeciwnika

PC

Car Builder 2015-08-23 13:11:22

Bardzo slaby symulator

PC

Klik & Play 2015-08-23 13:10:35

Kiedys to mialem chyba nawet po polsku. Bardzo fajne. polecam

PC

Supaplex 2015-08-23 13:01:25

Kiedys mowile na to pac-man ;]/ Super wcigajaca gra

PC

DethKarz 2015-08-22 22:17:20

Dynamiczne wyscigi i swietka grafika i muzyka. Polecam

PC

Skunny Kart 2015-08-22 21:35:33

Gra na silniku wacky wheels. Wg mnie gorsza

PC

Re-volt 2015-08-22 21:34:24

Fajne ale dosc trudne dla mnei to bylo. Najwiecej zabawy w edytorze bylo ;]

PC

Quake II 2015-08-22 21:32:42

Jedna z njalepszych gier fps. Lepsza kampania niz w pierwszej czesci no i klimat rewelacyjny. do tego mega multi

PC

Renegade Robot Retaliation 2015-08-22 19:33:16

Slabiutka gra raczej jako ciekawostka

PC

RecWar 2015-08-22 19:32:11

To naprawde niezla giereczka ;]

PC

Might & Magic I: Secret of the Inner Sanctum 2015-08-22 19:31:28

nie dla mnie. Mi sie dopiero podobalo od czesci piatej w siecie xeen

PC

Immoral Cumbat 2015-08-22 19:29:53

Wtf???! Strzelanka z ku***ami, kondonami i ci**mi. mega poryte. ALe grafika fajna w odcieniach szarosci   //Bez wulgaryzmów proszę. - lukasz050792

PC

Curse of the Catacombs 2015-08-22 19:27:57

Ja dla mnie gierka jest okej. lubie klimaty fantasy wiec mi podpasowala ta gieka

PC

Prehistorik 2015-08-22 19:26:44

Tyle godzin spedzilem przy tym na amidze ze szok ;]. Jedna z najlepszych gier platfomowych

PC

Prehistorik 2 2015-08-22 19:19:53

Pierwsza czesc wyczesana a druga juz taka srednia

PC

Dedale 2015-08-22 19:18:58

Fajne ale tylko na hcwile

PC

Journey to the Center of the Earth 2015-08-21 22:25:20

Mi sie to kiedys podobalo.

PC

The Cycles 2015-08-21 22:23:15

Lubilem wszystkie gry wyscigowe od accolade. np. test drive i grand prix circuit. To tez bardzo dobre ale gorsze od tamtych dwoch

PC

Super Hang-On 2015-08-21 22:21:11

Na automatach byla swietna. Na pc to nie to samo

PC

Nigel Mansell's World Championship Racing 2015-08-21 22:19:52

Bez rewelacij ale dobra gra wyscigowa. Gralem w nia na amidze i chyba na spectrumie.

PC

Twisted Metal 2 2015-08-21 22:16:10

No no no. to na ps1 gralem duzo. mega gierka

PC

Plane Crazy 2015-08-21 22:13:36

Bajerancka gra ;]. niegdys jedna  zmoich ulubionych

PC

Karateka 2015-08-21 22:12:43

To jest najlepsze. Na pegasusie gralem w to

PC

Virtua Fighter 2015-08-21 21:20:09

Najlepsza bijatyka 3d

PC

Carmageddon 2015-08-21 20:47:59

Wyczesana gra i przy tym bardzo chora i brutalna jak na swoje czasy ;]

PC

Ignition 2015-08-21 20:46:24

kiedys kojarzyla mis ie z micro machones Bardzo dobra i wciagajaca a graficznie do dzis ladna

PC

Screamer 2 2015-08-21 20:45:12

Rownie dobre co i pierwsza czesc. polecam wsyzsktim

PC

Screamer 2015-08-21 20:44:35

Odjazdowa gra ze swietna grafika. Taki napalony bylem na nia jak ja pierwszy raz zobaczylem

PC

Generally 2015-08-21 20:43:15

To sie nigdy nie nudzi ;]

PC

Gloriana 2015-08-21 20:29:54

Grafika owszem ale nic po za tym

PC

Space Federation (aka Star Reach) 2015-08-21 20:29:16

Jak dla mnie nie ma czym sie zachwycac

PC

Ski Or Die 2015-08-21 20:26:44

Przyjemna gierka w ktora gralem najpeirw na pegasusie a potem na amidze i pc

PC

Actua Soccer 2015-08-21 20:25:24

Grywalem troche w to ale nie spodobala mi sie tak jak czesc druga

PC

Actua Soccer 2 2015-08-21 20:24:37

Najlepsza czesc ze wszystkich mialem ja kiedys po niemiecku chyba

PC

Buck Rogers: Countdown to Doomsday 2015-08-21 20:23:12

Jak dla mnie sredniak

PC

Trespasser: Jurassic Park 2015-08-21 20:22:20

Bardzo fajna fizyka i spoko bylo sprawdzac co chwile stan zdrowia na cycuszkach ;]

PC

Chacal 3D 2015-08-21 20:16:54

Super alternatywa dla osob nie majacych mozliwosci pograc w sieci

PC

Ultima Underworld: The Stygian Abyss 2015-08-21 20:15:57

Grafika robila mega wrazenie kiedys. swietny klimat choc pierwsza czesc nie ma wiele wspolnego z seria ultima. Dopier w "dwojce" to poprawili

PC

Legion 2015-08-21 20:14:05

Legion to polska gra bardzo dobre rpg Niestety posiada bardzo duzo bledow        

PC

Prototype 2015-08-21 20:12:38

Pamietam ze gra byla dosc dobra choc to nei moj klimat

PC

Sword Of The Samurai 2015-08-21 19:01:07

warta uwagi ale nie jest tez niczym niezwyklym

PC

Diggers 2015-08-21 19:00:17

Gra hiper-dobra ale dlaczego jest w dziel logicznych? wiecej tu strategi niz logicznego myslenia.

PC

Bad Dudes 2015-08-21 18:58:54

Na automatach w to gralem ale choelrnie trudne bylo

PC

Deluxe Ski Jump 2.1 2015-08-21 18:57:47

Super swietne. kolejne czesci to juz nie to ssamo

PC

Immoral Study 2 2015-08-21 18:18:59

Patrzac na screeny to musi byc zajebiste - mozna grac i walic konia przyt ym ;]

PC

Makao 2015-08-21 18:17:17

Makalo jak najbardziej na propsie [;

PC

Locomotion 2015-08-21 18:12:51

Fajna gierka plus wbudowany edytor. mozna sie pobawic przez dlugi czas

PC

Colin McRae Rally 2015-08-21 18:11:22

Mialem demo w ktorym losowo wlaczala sie jedna z dwoch tras. Srednio mi sie podobala i dopiero druga czesc mnie zachwycila.

PC

River Raid II 2015-08-21 18:09:40

Nie wiedzialem ze jets wersja na pc. Na rambo byla jedna z moich ulubionych

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, >
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware