| Komentarzy: | 369 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 2 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 6 |
| Screen'y: | 113 | Posty na forum: | 5 |
| Filmy: | 24 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 3589 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Hades 2 2015-08-25 21:38:41
Gra mocno spozniona ale da sie w nia grac. Denerwujace jest odrzucania gracza do tylu gdy zotsaje tafiony przez przeciwnika

Re-volt 2015-08-22 21:34:24
Fajne ale dosc trudne dla mnei to bylo. Najwiecej zabawy w edytorze bylo ;]

Quake II 2015-08-22 21:32:42
Jedna z njalepszych gier fps. Lepsza kampania niz w pierwszej czesci no i klimat rewelacyjny. do tego mega multi

Might & Magic I: Secret of the Inner Sanctum 2015-08-22 19:31:28
nie dla mnie. Mi sie dopiero podobalo od czesci piatej w siecie xeen

Immoral Cumbat 2015-08-22 19:29:53
Wtf???! Strzelanka z ku***ami, kondonami i ci**mi. mega poryte. ALe grafika fajna w odcieniach szarosci //Bez wulgaryzmów proszę. - lukasz050792

Curse of the Catacombs 2015-08-22 19:27:57
Ja dla mnie gierka jest okej. lubie klimaty fantasy wiec mi podpasowala ta gieka

Prehistorik 2015-08-22 19:26:44
Tyle godzin spedzilem przy tym na amidze ze szok ;]. Jedna z najlepszych gier platfomowych

The Cycles 2015-08-21 22:23:15
Lubilem wszystkie gry wyscigowe od accolade. np. test drive i grand prix circuit. To tez bardzo dobre ale gorsze od tamtych dwoch

Nigel Mansell's World Championship Racing 2015-08-21 22:19:52
Bez rewelacij ale dobra gra wyscigowa. Gralem w nia na amidze i chyba na spectrumie.

Carmageddon 2015-08-21 20:47:59
Wyczesana gra i przy tym bardzo chora i brutalna jak na swoje czasy ;]

Ignition 2015-08-21 20:46:24
kiedys kojarzyla mis ie z micro machones Bardzo dobra i wciagajaca a graficznie do dzis ladna

Screamer 2015-08-21 20:44:35
Odjazdowa gra ze swietna grafika. Taki napalony bylem na nia jak ja pierwszy raz zobaczylem

Ski Or Die 2015-08-21 20:26:44
Przyjemna gierka w ktora gralem najpeirw na pegasusie a potem na amidze i pc

Actua Soccer 2 2015-08-21 20:24:37
Najlepsza czesc ze wszystkich mialem ja kiedys po niemiecku chyba

Trespasser: Jurassic Park 2015-08-21 20:22:20
Bardzo fajna fizyka i spoko bylo sprawdzac co chwile stan zdrowia na cycuszkach ;]

Ultima Underworld: The Stygian Abyss 2015-08-21 20:15:57
Grafika robila mega wrazenie kiedys. swietny klimat choc pierwsza czesc nie ma wiele wspolnego z seria ultima. Dopier w "dwojce" to poprawili

Legion 2015-08-21 20:14:05
Legion to polska gra bardzo dobre rpg Niestety posiada bardzo duzo bledow

Diggers 2015-08-21 19:00:17
Gra hiper-dobra ale dlaczego jest w dziel logicznych? wiecej tu strategi niz logicznego myslenia.

Immoral Study 2 2015-08-21 18:18:59
Patrzac na screeny to musi byc zajebiste - mozna grac i walic konia przyt ym ;]

Locomotion 2015-08-21 18:12:51
Fajna gierka plus wbudowany edytor. mozna sie pobawic przez dlugi czas

Colin McRae Rally 2015-08-21 18:11:22
Mialem demo w ktorym losowo wlaczala sie jedna z dwoch tras. Srednio mi sie podobala i dopiero druga czesc mnie zachwycila.

River Raid II 2015-08-21 18:09:40
Nie wiedzialem ze jets wersja na pc. Na rambo byla jedna z moich ulubionych