| Komentarzy: | 369 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 2 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 6 |
| Screen'y: | 113 | Posty na forum: | 5 |
| Filmy: | 24 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 3589 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Larax & Zaco 2015-08-21 18:07:35
Gralem w to kiedys ale wygladalo nieco inaczej niz na screenie powyzej. gierka bardzo dobra byla. niszczenie terenu i mozliwosc grania w dwie osoby przy jendym kompie

F29 Retaliator 2015-08-21 18:05:52
Mega symulator ;]. Tak sie w to wczuwalem ze dzojstiki lamalem ;-d

Duke Nukem 2015-08-21 18:04:23
Super gra. A co do wypowiedzi przedmowcy to nei wiem o jaka wolna animacje chodzi bo u mnie normalnie dziala wszystko

Starship Troopers TC 2015-08-21 18:02:29
Konwersja oparta o tworczosc Roberta Heinleina i film Paula Verhoevena. Jak dla mnie pod wieloma wzgledami lepsze niz sam duke

Dungeon Master II: The Legend of Skullkeep 2015-08-21 18:00:18
Pierwsza czesc mi sie nie podbala za to dwojka jest swietna

Speedball 2: Brutal Deluxe 2015-08-21 17:59:09
Dla mnie takie sobie. Moze grajac na dwoch byloby lepsze

Shufflepuck Cafe 2015-08-21 17:58:09
Tez gralem w to na amidze ale slaby bylem i przy trzecim pojedynku juz po dupie dostawalem ;]

Tony Hawk's Pro Skater 2 2015-08-21 17:56:55
Moja ulubiona gra na ps1 i moja ulubiona czesc z cales serii. Dobra byla tez czesc czwarta ale pozostale byly srednie jak da mnie

Pizza Syndicate (PL) 2015-08-21 17:41:21
Na pewno fajna gierka. Kiedym mialem ja z gazety Play ale cos nie szlo mi prowadzenie pizzerii

The City of Lost Children 2015-08-21 17:38:47
Swietna gra. Kiedys widziasem to u kolegi ale ja mialem za slaby komputer. trzeba bedzie zebrac transfer i nadrobic to ;]

Army Men II 2015-08-20 21:07:14
Kiedys mialem demo i swietnie sie bawilem. Gra z orygnalnym pomyslem.

The Pack Rat 2015-08-20 21:06:11
Pamietam ta gre. Banalna ale wymagajaca bo nawet pierwszy poziom trudno skonczyc. Szkoda tylko ze nie da sie gry zarejestrowac i edytor jest niedostepny.

Destruction Derby 2 (PL) 2015-08-20 21:03:23
Bardzo dobra gra choc wole angielska wersje jezykowa ;].