Koopa-troopa

Ranga
Ranga: 7
Dołączył: 2015-08-20
Ostatnio zalogowany: 2026-06-23
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do Koopa-troopa

Statystyka

Komentarzy:369Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:2
Tipsów:0Tematy na forum:6
Screen'y:113Posty na forum:5
Filmy:24Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:3589
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,
PC

Larax & Zaco 2015-08-21 18:07:35

Gralem w to kiedys ale wygladalo nieco inaczej niz na screenie powyzej. gierka bardzo dobra byla. niszczenie terenu i mozliwosc grania w dwie osoby przy jendym kompie

PC

F29 Retaliator 2015-08-21 18:05:52

Mega symulator ;]. Tak sie w to wczuwalem ze dzojstiki lamalem ;-d

PC

Duke Nukem 2015-08-21 18:04:23

Super gra. A co do wypowiedzi przedmowcy to nei wiem o jaka wolna animacje chodzi bo u mnie normalnie dziala wszystko

PC

Starship Troopers TC 2015-08-21 18:02:29

Konwersja oparta o tworczosc Roberta Heinleina i film Paula Verhoevena. Jak dla mnie pod wieloma wzgledami lepsze niz sam duke

PC

Dungeon Master II: The Legend of Skullkeep 2015-08-21 18:00:18

Pierwsza czesc mi sie nie podbala za to dwojka jest swietna

PC

Speedball 2: Brutal Deluxe 2015-08-21 17:59:09

Dla mnie takie sobie. Moze grajac na dwoch byloby lepsze

PC

Shufflepuck Cafe 2015-08-21 17:58:09

Tez gralem w to na amidze ale slaby bylem i przy trzecim pojedynku juz po dupie dostawalem ;]

PC

Tony Hawk's Pro Skater 2 2015-08-21 17:56:55

Moja ulubiona gra na ps1 i moja ulubiona czesc z cales serii. Dobra byla tez czesc czwarta ale pozostale byly srednie jak da mnie    

PC

Blobby Volleyball 2015-08-21 17:55:10

Prosta minigierka na kilka minut, bez zachwytu

PC

Wolfenstein 3D 2015-08-21 17:54:12

Kiedys byla rewelacyjna dzis juz nie zachwyca

PC

Quake 2015-08-21 17:48:46

Mi quake sie nie podobal w kampani ale za to mial swietne multi

PC

Pizza Syndicate (PL) 2015-08-21 17:41:21

Na pewno fajna gierka. Kiedym mialem ja z gazety Play ale cos nie szlo mi prowadzenie pizzerii

PC

Teenagent 2015-08-21 17:39:56

Jednaz najlepszych polskihc gier przygodowych

PC

The City of Lost Children 2015-08-21 17:38:47

Swietna gra. Kiedys widziasem to u kolegi ale ja mialem za slaby komputer. trzeba bedzie zebrac transfer i nadrobic to ;]

PC

The Untold Story 2015-08-21 05:15:13

Jak dla mnie nic specjalnego. Taka srednia konwersja Wolf3d.

PC

Army Men II 2015-08-20 21:07:14

Kiedys mialem demo i swietnie sie bawilem. Gra z orygnalnym pomyslem.

PC

The Pack Rat 2015-08-20 21:06:11

Pamietam ta gre. Banalna ale wymagajaca bo nawet pierwszy poziom trudno skonczyc. Szkoda tylko ze nie da sie gry zarejestrowac i edytor jest niedostepny.

PC

Colin McRae Rally 2.0 2015-08-20 21:04:31

Jedna z najlepszych gier rajdowych. Pozycja obowiazkowa.

PC

Destruction Derby 2 (PL) 2015-08-20 21:03:23

Bardzo dobra gra choc wole angielska wersje jezykowa ;].

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware