Koopa-troopa

Ranga
Ranga: 7
Dołączył: 2015-08-20
Ostatnio zalogowany: 2026-06-23
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do Koopa-troopa

Statystyka

Komentarzy:369Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:2
Tipsów:0Tematy na forum:6
Screen'y:113Posty na forum:5
Filmy:24Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:3589
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, >
Nintendo NES

1943: The Battle of Midway 2015-09-04 20:34:03

To jest genialna strzelnaka. kazdy powinien znac

Nintendo NES

Attack Animal Gakuen 2015-09-04 20:33:28

Zadne wow. Gra jest dobra ale zachwycac sie nei ma czym

Nintendo NES

The Guardian Legend 2015-09-04 20:32:49

Wyczesana strzelanka z ktora spedzilem mnostwo czasu

Nintendo NES

Boogerman 2015-09-04 20:31:03

Bardzo dobra gra i swietnie wykonaan

Nintendo NES

Demon Sword 2015-09-04 20:30:24

Swietna gra jedna z najlepszych w jakie gralem na pegasusie

Nintendo NES

Power Blade 2 2015-09-04 20:29:26

Super ale trudna. Polecam

Nintendo NES

Beauty and the Beast 2015-09-04 20:28:45

Nietstey ale strasznie slabe

Nintendo NES

Castlevania (PL) 2015-09-04 20:27:49

Pierwsza castlevania byla taka sobie. Dopeiro druga czesc dala czadu

Nintendo NES

Choujin Ookami Senki: Warwolf 2015-09-04 20:27:11

To bylo bardzo dobre i mocno wciagajace. Ja mialem ja z innym tytulem bo nazywalo sie warewolf - the last warrior

Nintendo NES

Mortal Kombat 2 2015-09-04 20:24:16

Niestey ale wszystkie mortale sa bardzo slabe na pegasusie

Nintendo NES

Chiller 2015-09-04 20:23:23

Lewy port swietnej gry z automatow. Nic specjalnego nawet jak sie ma light guna

Nintendo NES

Terminator 2: Judgment Day 2015-09-04 20:21:59

Uwazam ze to bardzo kiepska gra i do tego krotka choc to akurat mozna uznac za zalete bo nie trzeba sie dlugo meczyc z tym  

Nintendo NES

B-Wings 2015-09-04 20:20:50

Calkiem niezle choc grywalo sie w lepsze gry na pegasusie

Nintendo NES

Argus 2015-09-04 20:19:55

Bardzo dobra strzelnka z przyzwoitym wykonaniem

Nintendo NES

Tank 1990 (PL) 2015-09-04 20:19:18

Wyczesana gra szczegolnie jak sie gra na dwoch

PC

Commander Keen: Keen Dreams 2015-09-03 21:02:08

Tej czeswci nie znam wiec wiem juz na co przeznacze weekend ;].

PC

Commander Keen 4: Secret of the Oracle 2015-09-03 20:59:30

Duzy skok graficzny i pierwsze pojawienie sie dopefisha ;]. Super jak cala seria

PC

Commander Keen 1: Marooned on Mars 2015-09-03 20:58:19

Pierwsza czesc ktora jest genialna .

PC

Commander Keen 6: Aliens Ate My Baby Sitter 2015-09-03 20:57:25

Wszystkie czesci keena sa swietne i kazdy fan platformowek powinein znac

PC

The Italian Job 2015-09-03 20:56:23

Mi sie nie podobala. Do drivera jej bardzo daleko choc graficznie duzo lepsza

PC

Monster Truck Madness 2015-09-03 20:55:26

Wedlug mnie lepsze niz czesc druga ale tez nie ma czym sie zachwycac.

PC

Monster Truck Madness 2 2015-09-03 20:54:33

Dobra gra ale bez rewelacji. pierwsza czesc zajela mi wiecej czasu

PC

Railroad Empire 2015-09-03 20:53:34

Slaba gra przynajmniej mi nie przypadla do gustu

PC

Riders of Rohan 2015-09-03 20:52:01

Nie wzrorowano sie na wladcy pierscieni tylko ogolnie na tworczosci tolkiena. Dla fanow w sam raz.

PC

Defiance 2015-09-03 20:41:16

Czy ja wiem czy taki dobry fps? Gra srednia wedlug mnie pod wieloma wzgledami ale ma swoj kllimat i warto jej poswiecic czas.

PC

Witchaven II: Blood Vengeance 2015-09-03 20:39:47

Bardzo brzydkie potwory i ogolnie gra wyglada jakby zrobiona na odwal sie ale mimo to wciagajaca i klimatyczna. trzwba przymknac oko na pewne cechy gry  i mozna poswiecic jej czas ;]

PC

Tajemnica Statuetki 2015-09-03 20:37:33

Slaba gra. Ocenia ja tak wysoko tylko dlatego bo to polska gra ale tak naprawde jest to crap. Nudny i brzydki.

PC

Rotor 2015-09-03 20:36:19

Kolejna bardzo fajna a malo znana gra ;]

PC

Thrust Twist + Turn 2015-09-03 20:35:09

Kiedys to mialem ale to srednie wyscigi byly. jak mnie pamiec nie myli to byla mozlwosc grania w dwie osoby przy jednym kompie na podzielonym ekranie i to byla jedyna zaleta gra

PC

R-Type 2015-09-03 20:32:07

Na commodore gralo sie o wiele lepiej. bardziej podobala mi sie tez grafika. Polecam ale lepsza tamta wersja

PC

Hotshot 2015-09-03 20:31:00

Bez jaj. Gralem w to na c64 ;]. Wyczesana gra ktora polecam do rozgrywek ze znajomymi na dwoch

PC

Mech Brigade 2015-09-03 20:29:03

Mocne 7 na 10. Jedna z niewielu tego typu strategi w ktore gralem kiedys.

PC

Seven Spirits of Ra 2015-09-03 20:26:55

Gierka bardzo spoko. Niezle action-rpg.

PC

Fire & Ice 2015-09-03 20:23:37

Kiedys grale w to duzo na amidze ale dopiero na pc ukonczylem w calosci. poleacm

PC

Mega Man 2015-09-03 20:22:21

Na pegasusie duzo duzo lepsze bylo.

PC

Alien Virus 2015-09-03 20:21:23

Niezla przygodowka. ma super grafike i klimat ale kiepski interfejs utrudnia czerpanie radosci z gry. Polecam ale trzeba byc cierpliwym graczem

PC

3D Lemmings 2015-09-03 20:19:33

Pierwsza czesc najlepsza ale 3d i tak lepsze od lemmings 3.

PC

Big Red Racing 2015-09-01 21:10:00

Fakt. gra jest super choc grafika nie za ladna

PC

Zero Divide 2015-08-31 16:02:40

Pierwsza bijatyka w 3d w jaka gralem. Bardzo dobra mi sie wtedy wydawala a pozniej zaczalem grac fx fighter i tekkena na playstation i o zero divide zapomnialem calkiem

PC

Xenophage: Alien BloodSport 2015-08-31 16:00:50

Gralem kiedys w to i poczatkowe wrazenie zrobila pozytywne. Dzisiaj wydaje mi sie prawie w ogole nei grywalna. Graficznie wyglda fajnie i duze postacie sa

PC

Pit-Fighter 2015-08-31 15:58:10

Srednia bijatyka ale plus za digitalizowane postacie w tamtych czasach

PC

Fighting Force 2015-08-31 15:56:58

Wyczesana gra. Najlepsza jak sie z kims gralo ale i samemu tez byla fajna

PC

Gateway to the Savage Frontier 2015-08-31 15:54:40

Slabbiutka gra. Nie podobala mi sie kiedys i teraz tez tak jest

PC

Captive 2015-08-31 15:53:26

Superowa gra rpg. polecam wszyszktim. To jest swietne ;]

PC

Hired Guns 2015-08-31 15:52:44

Super wyczesana gra ktora polecam kazdemu kto lubi rpg. Jedna z najlepszych gietr w tym gatunku

PC

J.R.R. Tolkien's The Lord of the Rings, Vol. II: The Two Towers 2015-08-31 15:51:30

Srednia gra. Jedynie dla fanow tolkiena

PC

Sharkey's 3D Pool 2015-08-31 15:50:21

Jak dla mnie bez rewelacji. trudno zapanowac nad kamera i czesto nie widac co sie dzieje na calym stole

PC

Mountain Bike Racer 2015-08-31 15:48:27

Na commodore fajne bylo a tu o wiele gorsze jest

PC

NHL 96 2015-08-31 15:46:27

Nie lubie hokeja. ten tez mnei niczym nie zaciekawil

PC

Sabre Team 2015-08-31 15:45:02

Swietna gra wciagajaca na bardzo dlugo. polecam

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, >
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware