| Komentarzy: | 369 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 2 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 6 |
| Screen'y: | 113 | Posty na forum: | 5 |
| Filmy: | 24 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 3589 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Castlevania (PL) 2015-09-04 20:27:49
Pierwsza castlevania byla taka sobie. Dopeiro druga czesc dala czadu

Choujin Ookami Senki: Warwolf 2015-09-04 20:27:11
To bylo bardzo dobre i mocno wciagajace. Ja mialem ja z innym tytulem bo nazywalo sie warewolf - the last warrior

Chiller 2015-09-04 20:23:23
Lewy port swietnej gry z automatow. Nic specjalnego nawet jak sie ma light guna

Terminator 2: Judgment Day 2015-09-04 20:21:59
Uwazam ze to bardzo kiepska gra i do tego krotka choc to akurat mozna uznac za zalete bo nie trzeba sie dlugo meczyc z tym

Commander Keen: Keen Dreams 2015-09-03 21:02:08
Tej czeswci nie znam wiec wiem juz na co przeznacze weekend ;].

Commander Keen 4: Secret of the Oracle 2015-09-03 20:59:30
Duzy skok graficzny i pierwsze pojawienie sie dopefisha ;]. Super jak cala seria

Commander Keen 6: Aliens Ate My Baby Sitter 2015-09-03 20:57:25
Wszystkie czesci keena sa swietne i kazdy fan platformowek powinein znac

The Italian Job 2015-09-03 20:56:23
Mi sie nie podobala. Do drivera jej bardzo daleko choc graficznie duzo lepsza

Monster Truck Madness 2015-09-03 20:55:26
Wedlug mnie lepsze niz czesc druga ale tez nie ma czym sie zachwycac.

Monster Truck Madness 2 2015-09-03 20:54:33
Dobra gra ale bez rewelacji. pierwsza czesc zajela mi wiecej czasu

Riders of Rohan 2015-09-03 20:52:01
Nie wzrorowano sie na wladcy pierscieni tylko ogolnie na tworczosci tolkiena. Dla fanow w sam raz.

Defiance 2015-09-03 20:41:16
Czy ja wiem czy taki dobry fps? Gra srednia wedlug mnie pod wieloma wzgledami ale ma swoj kllimat i warto jej poswiecic czas.

Witchaven II: Blood Vengeance 2015-09-03 20:39:47
Bardzo brzydkie potwory i ogolnie gra wyglada jakby zrobiona na odwal sie ale mimo to wciagajaca i klimatyczna. trzwba przymknac oko na pewne cechy gry i mozna poswiecic jej czas ;]

Tajemnica Statuetki 2015-09-03 20:37:33
Slaba gra. Ocenia ja tak wysoko tylko dlatego bo to polska gra ale tak naprawde jest to crap. Nudny i brzydki.

Thrust Twist + Turn 2015-09-03 20:35:09
Kiedys to mialem ale to srednie wyscigi byly. jak mnie pamiec nie myli to byla mozlwosc grania w dwie osoby przy jednym kompie na podzielonym ekranie i to byla jedyna zaleta gra

R-Type 2015-09-03 20:32:07
Na commodore gralo sie o wiele lepiej. bardziej podobala mi sie tez grafika. Polecam ale lepsza tamta wersja

Hotshot 2015-09-03 20:31:00
Bez jaj. Gralem w to na c64 ;]. Wyczesana gra ktora polecam do rozgrywek ze znajomymi na dwoch

Mech Brigade 2015-09-03 20:29:03
Mocne 7 na 10. Jedna z niewielu tego typu strategi w ktore gralem kiedys.

Fire & Ice 2015-09-03 20:23:37
Kiedys grale w to duzo na amidze ale dopiero na pc ukonczylem w calosci. poleacm

Alien Virus 2015-09-03 20:21:23
Niezla przygodowka. ma super grafike i klimat ale kiepski interfejs utrudnia czerpanie radosci z gry. Polecam ale trzeba byc cierpliwym graczem

Zero Divide 2015-08-31 16:02:40
Pierwsza bijatyka w 3d w jaka gralem. Bardzo dobra mi sie wtedy wydawala a pozniej zaczalem grac fx fighter i tekkena na playstation i o zero divide zapomnialem calkiem

Xenophage: Alien BloodSport 2015-08-31 16:00:50
Gralem kiedys w to i poczatkowe wrazenie zrobila pozytywne. Dzisiaj wydaje mi sie prawie w ogole nei grywalna. Graficznie wyglda fajnie i duze postacie sa

Pit-Fighter 2015-08-31 15:58:10
Srednia bijatyka ale plus za digitalizowane postacie w tamtych czasach

Fighting Force 2015-08-31 15:56:58
Wyczesana gra. Najlepsza jak sie z kims gralo ale i samemu tez byla fajna

Gateway to the Savage Frontier 2015-08-31 15:54:40
Slabbiutka gra. Nie podobala mi sie kiedys i teraz tez tak jest

Hired Guns 2015-08-31 15:52:44
Super wyczesana gra ktora polecam kazdemu kto lubi rpg. Jedna z najlepszych gietr w tym gatunku

J.R.R. Tolkien's The Lord of the Rings, Vol. II: The Two Towers 2015-08-31 15:51:30
Srednia gra. Jedynie dla fanow tolkiena

Sharkey's 3D Pool 2015-08-31 15:50:21
Jak dla mnie bez rewelacji. trudno zapanowac nad kamera i czesto nie widac co sie dzieje na calym stole