| Komentarzy: | 369 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 2 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 6 |
| Screen'y: | 113 | Posty na forum: | 5 |
| Filmy: | 24 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 3589 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Adventures of Fatman 2022-09-03 16:36:03
duplikat https://stare.e-gry.net/gry/the-adventures-of-fatman-toxic-revenge

The Suffering 2019-10-21 15:26:58
Trochę silent hilla przypomina ale to całkiem inny horror. Gracz wciela się w więźnia skazanego na śmierć za zamordowanie żony i syna ale on nie pamięta tej zbrodni. Chwilę po jego osadzeniu w celi w więzieniu zaczyna się masakra i zaczynają ginąć strażnicy i więźniowie a główny bohater walczy o przetrwanie i chce się dowiedzieć co się naprawdę wydarzyło. horror krwawy i...

The Suffering 2019-10-19 14:42:50
Trzeba miec nerwy ze stali zeby wto grac ale warto. polecam szzegolnie na sluchawkach w nocy zagrac tylko przygotowac majty na zmiane xd Najlepszy jest tryb furii kiedy mozna zmienic sie w bestie i siac terror

Thorgal: Klątwa Odyna 2018-07-31 16:57:11
latwa przygodowka. nie jestem fanem komiksow i zadnego nie przeczytalem ale gra calkiem ciekawa

The Devil Inside 2018-07-10 00:36:54
jedna z najlepszych strzelanek w jakie gralem i te hitboxy z odpadajacymi glowami nogami i rekami. mam polska wersje ale jest denny dubbing. po angielsku lepiej sie gra 10/10

Castlevania: Dark Century 2017-12-15 12:48:22
najbardziej lubie castlevanie na nes ale ta tez jest dobra

Jim Henson's Muppet Adventure No. 1: "Chaos at the Carnival" 2017-12-15 12:47:23
cudaczne i brzydka grafika cga. 5/10

Red Baron 3-D 2016-08-15 10:33:33
faktycznie trudny symulator ale jeden z najlepszych i realistyczny ja na swoej lata

Super Mario Bros 3 2016-07-21 19:53:09
dziala bardzo dobrze. moze kwestia windowsa ja korzystam z 7 i xp

King's Quest I: Quest For The Crown (VGA) 2016-07-21 19:51:25
odnowiona wersja jak najbardziej na plus

King's Quest III: To Heir is Human 2016-07-21 19:50:17
dla mnie jest bardzo dobra. racja lokacje nie sa tak roznorodne ale klimat jest i miod plynacy z gry

Raider Of The Cursed Mine 2016-06-12 15:07:57
dobra gierka ale niestety obecnie raczej szybko sei znudzi

I, of the Mask 2016-06-12 15:03:04
bardzo ladna grafika 3d robila kiedys wielkie wrazeine Ale gra jest nudna

Jet Moto 2016-06-08 20:41:29
Dawniej mialem demo tej gry i wydawalo m i sie kiepskei ale po zagraniu w pelna wersje zmeinilem zdanie i uwazam ja za bardzo dobra

Ake III: Åke Gets Mediaeval 2016-06-08 20:28:22
Mozna pograc ale po dluzszym czasie meczy koniecznosc powtarzania gry jak sie popelni blad

Anno 1602: Creation of a New World 2016-05-28 05:07:34
Jedna z moich ilubionych gier. mialem ja w pelnej polskiej wersji

Night Hunter 2016-02-16 21:32:52
Swietna gra kiedys bardzo duzo czasu przy niej spedzilem i polecam wszystkim ktorzy lubia dobre platformowki

Tzar: Ciężar Korony 2016-02-16 21:31:56
od warcraft 2 gorsze ale i tak jest to jeden z njalepszych rtsow

Carmageddon 2: Carpocalypse Now 2016-02-14 21:06:31
juz nie tak dobra jak pierszy carmageddoin ale tez mozna sie pobawic