| Komentarzy: | 369 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 2 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 6 |
| Screen'y: | 113 | Posty na forum: | 5 |
| Filmy: | 24 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 3589 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Felix 2015-08-31 15:12:27
Swietna byla i wciagajaca. dlugo jej szukalem a teraz nzowu moge w nia pograc

Fallout 2015-08-31 14:44:37
Najlepsza gra rpg na pc. kolejny tytul ktory trzeba znac. Ten klimat i rewelacyjna fabula no i mozliwosci kreowania postaci to jest genialne

Ys 2015-08-31 14:42:58
Kedys byla to moja ulubiona gra. Spedzalem godziny przy niej i nie nudzila sie w ogole.

Lost Dutchman Mine 2015-08-31 14:41:54
Takie sim na dzikim zachodzie. wciagala na cale godziny choc dalo sie ja skonczyc w kilka minut

In Extremis 2015-08-31 14:36:29
Dobry fps ale bez rewelacji. Zachwycac sie nie ma czym ale tez nie nudzi i ma swoj klimat

All New World of Lemmings 2015-08-31 14:33:58
Najgorsza czesc ze wszystkich. Juz wersja 3d lepsza od tej

Virtua Squad 2 (Virtua Cop 2) 2015-08-31 14:28:49
Nic specjalnego. rail-shootery nigdy mi sie nie podobaly ale jak juz to lepszy byl house of the dead

The Elder Scrolls: Chapter II - Daggerfall 2015-08-31 14:24:13
Tyle bledow ze bardzo trudno sie gra. Uwazam ze srednie rpg. Ten swiat taki duzy a przy tym pusty i nudny a grafika paskudna

Oddworld: Abe's Oddysee 2015-08-31 14:16:53
Na playstation duzo w to gralem ale nigdy jej nie skonczylem. Wyczesana gra

Lode Runner: The Legend Returns 2015-08-31 14:14:02
Super wyglada i swietnie sie gra. Lepsze niz oryginal ;]

Bob Winner 2015-08-31 14:07:06
Meczarniadla oczy taka kolorystyka ale gra sama w sobie jest spoko ;]

Terminal Terror 2015-08-30 22:43:02
Czemu taka niska ocena? Ja w to gralem lata temu i swietne bylo.

Soldier 2015-08-27 21:24:14
A ta gra zostala ukonczona? cos kojarze ze producent przerwa l prace nad nia

Mercedes-Benz Truck Racing 2015-08-27 19:42:32
Te obrazy plyt to swietny pomysl. Takie gry o wiele bardziej warto sciagac. A ta gierka byla naprawde swietna wiec polecm

Akalabeth: World of Doom 2015-08-25 21:44:46
Prodek serii Ultima. Zacny tytuł. Jeden z moich ulubionych ;] ps. gra powstala w 1980 roku a nie 1998.