Koopa-troopa

Ranga
Ranga: 7
Dołączył: 2015-08-20
Ostatnio zalogowany: 2026-06-23
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do Koopa-troopa

Statystyka

Komentarzy:369Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:2
Tipsów:0Tematy na forum:6
Screen'y:113Posty na forum:5
Filmy:24Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:3589
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, >
PC

Malkari 2015-08-31 15:40:52

Taka w sumie srednia strategia

PC

Felix 2015-08-31 15:12:27

Swietna byla i wciagajaca. dlugo jej szukalem a teraz nzowu moge w nia pograc

PC

Sołtys 2015-08-31 14:45:27

Srednia gra. Bylo kilka polskich przygodowek o niebo lepszych od soltysa

PC

Fallout 2015-08-31 14:44:37

Najlepsza gra rpg na pc. kolejny tytul ktory trzeba znac. Ten klimat i rewelacyjna fabula no i mozliwosci kreowania postaci to jest genialne

PC

Ys 2015-08-31 14:42:58

Kedys byla to moja ulubiona gra. Spedzalem godziny przy niej i nie nudzila sie w ogole.

PC

Lost Dutchman Mine 2015-08-31 14:41:54

Takie sim na dzikim zachodzie. wciagala na cale godziny choc dalo sie ja skonczyc w kilka minut

PC

Willow 2015-08-31 14:40:55

Film byl swietny a gra taka srednia.

PC

Battle Chess For Windows 2015-08-31 14:40:22

Wyczesana gra z mega oryginalnym pomsylem

PC

Battlestar 2015-08-31 14:39:08

Przynam ze oryginalny pomysl. Gra sie bardzo dobrze

PC

In Extremis 2015-08-31 14:36:29

Dobry fps ale bez rewelacji. Zachwycac sie nie ma czym ale tez nie nudzi i ma swoj klimat

PC

Skull & Crossbones 2015-08-31 14:35:15

Bardzo dobra gra z ktora spedzilem sporo czasu kiedys

PC

All New World of Lemmings 2015-08-31 14:33:58

Najgorsza czesc ze wszystkich. Juz wersja 3d lepsza od tej

PC

Lemmings 2: The Tribes 2015-08-31 14:33:11

Kiepska kontynuacja. Pierwsza czesc o niebo lepsza

PC

Warlords 2 2015-08-31 14:30:19

Jeszcze lepsze niz oryginal. To trzeb znac ;]

PC

Warlords 2015-08-31 14:29:33

Grzechem jest nieznac tej gry. Geniusz sam w sobie

PC

Virtua Squad 2 (Virtua Cop 2) 2015-08-31 14:28:49

Nic specjalnego. rail-shootery nigdy mi sie nie podobaly ale jak juz to lepszy byl house of the dead

PC

Bust-A-Move 2015-08-31 14:27:21

Swietna gra ale to jest zrecznosciowka a nie logiczna gra

PC

Chess 88 2015-08-31 14:26:31

Szachy jak szachy. niczym sie nie wyrozniaja pod zadnym wzgledem

PC

Subtrade: Return to Irata 2015-08-31 14:25:24

Gralem w to na amidze. Bardzo dobra gra

PC

The Elder Scrolls: Chapter II - Daggerfall 2015-08-31 14:24:13

Tyle bledow ze bardzo trudno sie gra. Uwazam ze srednie rpg. Ten swiat taki duzy a przy tym pusty i nudny a  grafika paskudna

PC

Rolling Ronny 2015-08-31 14:22:42

Dobra platformowka z kolorowa grafika. Przyjemnie sie gra

PC

Battle of Antietam 2015-08-31 14:21:20

Kiedys duzo w to gralem. wciagajaca strtegia

PC

The Horde 2015-08-31 14:20:28

Super polaczenie strategi i hack'n'slasha ;]

PC

Little Big Adventure: Twinsens Adventure 2015-08-31 14:19:43

Super gra. Robi wrazenie do dzis

PC

Simusex 2015-08-31 14:18:21

Nudne i nieciekawe. Nie polecam

PC

Oddworld: Abe's Oddysee 2015-08-31 14:16:53

Na playstation duzo w to gralem ale nigdy jej nie skonczylem. Wyczesana gra

PC

Lode Runner: The Legend Returns 2015-08-31 14:14:02

Super wyglada i swietnie sie gra. Lepsze niz oryginal ;]

PC

Blackthorne 2015-08-31 14:08:22

Gierka fajna ale bez zachwytow

PC

Bob Winner 2015-08-31 14:07:06

Meczarniadla oczy taka kolorystyka ale gra sama w sobie jest spoko ;]

PC

The Incredible Machine 2015-08-31 14:05:43

Swietna gra. Eksperymentowlao sie godzinami

PC

Waterloo 2015-08-30 22:44:36

Bardzo fajna byla ;]. Polecam

PC

Terminal Terror 2015-08-30 22:43:02

Czemu taka niska ocena? Ja w to gralem lata temu i swietne bylo.

PC

Worms Plus 2015-08-30 22:40:23

Super sie gralo ze znajomymi. Samemu niestety nudzila

PC

Capitan Trueno 2015-08-30 22:39:02

Calkiem niezla gra choc bardzo stara

PC

Descent II 2015-08-30 22:37:27

Nie wielkei roznice wzgledem pierwowzoru. Ale gra i tak super ;]

PC

Bomber 2015-08-30 22:36:07

Bardzo srednia gra. Przez chwile moze bawic ale nie dlugo

PC

Resident Evil 2015-08-30 22:34:55

Jeden z najlepszych horrorow na pc i playstation.

PC

Cavewars 2015-08-30 22:32:52

Bardzo dobra gra. polecam

PC

Future Racers 2015-08-27 22:18:12

Srednia gra i daleko jej do wipeout czy rollcage.

PC

Bump & Bomp 2015-08-27 21:26:19

Takie srednie. Kiedys w to gralem ale nie zachwycalem sie

PC

Penthouse Hot Numbers 2015-08-27 21:24:58

Bardzoslabe zdjecia a gierka sama w sobie ok

PC

Soldier 2015-08-27 21:24:14

A ta gra zostala ukonczona? cos kojarze ze producent przerwa l prace nad nia

PC

Hoosier City 2015-08-27 21:19:37

bardzo fajna zrecznosciowka ;]

PC

Mercedes-Benz Truck Racing 2015-08-27 19:42:32

Te obrazy plyt to swietny pomysl. Takie gry o wiele bardziej warto sciagac. A ta gierka byla naprawde swietna wiec polecm

PC

Soccer Kid 2015-08-26 21:51:52

Nigdy tego nie lubilem. lepsze platformowki byly

PC

Fighter Bomber 2015-08-26 21:51:18

Swietny symulator ;]

PC

STUN Runner 2015-08-25 21:49:09

Bardzo fajne. Duzo w to gralem kiedys

PC

Paperboy 2015-08-25 21:46:34

Super sie w to gralo. Taka prosta gieka a tak wciaga

PC

Dungeon Master 2015-08-25 21:45:47

Mi nie podobala sie nigdy. druga czesc lepsza

PC

Akalabeth: World of Doom 2015-08-25 21:44:46

Prodek serii Ultima. Zacny tytuł. Jeden z moich ulubionych ;] ps. gra powstala w 1980 roku a nie 1998.

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, >
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware