| Komentarzy: | 369 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 2 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 6 |
| Screen'y: | 113 | Posty na forum: | 5 |
| Filmy: | 24 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 3589 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Resident Evil 2 2015-09-19 17:41:52
Mi sie resident 2 najbardziej podobal z wszystkich. zaebista gierka chociaz troche malo straszna sie dzisiaj wydaje ale i tak kilka razy podskoczylem ;]

Leisure Suit Larry 1: In the Land of the Lounge Lizards (PL) 2015-09-12 12:47:47
Najlepsza czesc ze wszystkich a poprawa grafiki iinterfejsu wyszla na plus

Jungle Strike 2015-09-08 18:11:12
W sumie niewielkei roznice od drugiej czesci ale wydaje sie trudniejsza. tak samo swietna

Desert Strike: Return To The Gulf 2015-09-08 18:10:00
Spedzilem duzo czasu zeby skonczyc pierwsza misje i liczylemze druga przeniesie mnie na inna mape czy cos ale tak na prawde to tylko obiekty inaczej rozstawione byly i co innego trzeba bylo zrobic wiec troche zawod sie pojawil. skonczylem dopiero kilka lat temu i musze przyznac ze super gierka z klimatem

Paris-Dakar 2015-09-08 18:05:20
Bardzo dobra gra choc grafika cga oczywiscie kluje w oczy. ale za to duza grywalonosc to nadrabiala ;]

Road Fighter 2015-09-08 18:03:36
To chyba emulowana gra z pegasusa jest bo na pc nigdy nie bylo tej gry

Beyond Castle Wolfenstein 2015-09-07 19:37:40
Jeszcze lepsze niz pierwsza czesc. bardzo rozbudowana i zlozona gra jak na swoje lata

Charly The Clown 2015-09-06 21:23:12
Wyczesana platformowka. na pc brakowalo mi takich gier kiedys a miale ta w wersji shareware

Wizkid: The Story of Wizball II 2015-09-06 21:22:08
Bez zachwytow ale bardzo dobra gra. ladna kolorowa grafika ;]

Conqueror 2015-09-06 21:18:43
Gra wcale nie jest zla a wrecz przeciwnie jest super. nie ma co jej porownywac do zeewolf bo to zupelnie inne gry i poza podobnym stylem graficznym nie ma tu zadnych podobnienstw jak najbardziej polecam

Grand Theft Auto 2 (GTA 2) 2015-09-06 21:11:57
Bardzo rozbudowana w porownaniu z pierwsza czecia. Do tego dobra grafika choc mogli sie pokusic o pelne 3d ktore wtedy juz bylo w wielu grach.

Grand Theft Auto: London 1969 & 1961 2015-09-06 21:10:08
Lepsze niz podstawowe gta. Swiat mniejszy ale bardziej klimatyczny i zroznicowany. Nadal gra szybko sie nudzi ale jest lepsza

Grand Theft Auto (GTA) 2015-09-06 21:08:57
Swiat wielki ale nieciekawy moim zdaniem. pierwsze gta dalo duza swobode ale mnie gra szybko nudzila. Mogli jakas ciekawa kampanie zrobic i szereg powiazanych ze soba misji bo nudne jest

Ravenloft: Strahd's Possession 2015-09-06 21:02:49
Genialne rpg. Nie znac tego to istny grzech!!! Super pod kazdym wzgledem

All Dogs Go To Heaven 2015-09-06 20:56:19
Tej bajki nigdy nie lubilem . Gra tez mi sie nie spodobala

Neuromancer 2015-09-06 20:54:35
Bardzo fajna i klimatyczna przygodowka na podstawie swietnej ksiazki. Kto lubi klimaty cyberpunku ten powinien znac

HIND: The Russian Combat Helicopter Simulation 2015-09-06 10:07:13
Kapitalna gra z super grafika w tamtych latach i klimatem

James Pond 2: Codename RoboCod 2015-09-06 10:03:10
Super platformowka. Z tym rozciaganiem sie to oryginalny pomysl mieli i jeszcze przyczepianie sie do sufitow ;]

Super Mario Bros. (PL) 2015-09-04 20:42:03
Super mario to jedna z najlepszeych platformowek na pegasusa ale tlumaczenie zbedne

Arkanoid 2 2015-09-04 20:40:40
W arkanoida pierwszy raz gralem na amidze i bylo duzo lepsze sterowanie mysza. ale i tak polecam

King's Quest I: Quest for the Crown 2015-09-04 20:38:26
Kiedys wpisywanie komend bylo standardem zanim powstal scumm. Pierwszy king's bounty to jedna z moich ulubionych gier