Koopa-troopa

Ranga
Ranga: 7
Dołączył: 2015-08-20
Ostatnio zalogowany: 2026-06-23
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do Koopa-troopa

Statystyka

Komentarzy:369Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:2
Tipsów:0Tematy na forum:6
Screen'y:113Posty na forum:5
Filmy:24Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:3589
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, >
PC

Resident Evil 2 2015-09-19 17:41:52

Mi sie resident 2 najbardziej podobal z wszystkich. zaebista gierka chociaz troche malo straszna sie dzisiaj wydaje ale i tak kilka razy podskoczylem ;]

PC

Tiny Skweeks 2015-09-13 10:43:15

Nawet bardzo fajna.

PC

Leisure Suit Larry 1: In the Land of the Lounge Lizards (PL) 2015-09-12 12:47:47

Najlepsza czesc ze wszystkich a poprawa grafiki  iinterfejsu wyszla na plus

PC

Jungle Strike 2015-09-08 18:11:12

W sumie niewielkei roznice od drugiej czesci ale wydaje sie trudniejsza. tak samo swietna

PC

Desert Strike: Return To The Gulf 2015-09-08 18:10:00

Spedzilem duzo czasu zeby skonczyc pierwsza misje i liczylemze druga przeniesie mnie na inna mape czy cos ale tak na prawde to tylko obiekty inaczej rozstawione byly i co innego trzeba bylo zrobic wiec troche zawod sie pojawil. skonczylem dopiero kilka lat temu i musze przyznac ze super gierka z klimatem

PC

European Championship 1992 2015-09-08 18:06:50

Super kopanina byla. pozniej gralem juz w lepsze

PC

Paris-Dakar 2015-09-08 18:05:20

Bardzo dobra gra choc grafika cga oczywiscie kluje w oczy. ale za to duza grywalonosc to nadrabiala ;]

PC

Road Fighter 2015-09-08 18:03:36

To chyba emulowana gra z pegasusa jest bo na pc nigdy nie bylo tej gry

PC

Jazz Jackrabbit 2015-09-08 18:00:00

Super platformowka. bardzo ladna i wciagajaca

PC

Beyond Castle Wolfenstein 2015-09-07 19:37:40

Jeszcze lepsze niz pierwsza czesc. bardzo rozbudowana i zlozona gra jak na swoje lata

PC

Castle Wolfenstein 2015-09-07 19:37:05

Ta gra jest super do dzisiaj.

PC

Mass Destruction 2015-09-06 21:24:22

Tak jak przedmowcy mowia gra jest genialna

PC

Charly The Clown 2015-09-06 21:23:12

Wyczesana platformowka. na pc brakowalo mi takich gier kiedys a miale ta w wersji shareware

PC

Wizkid: The Story of Wizball II 2015-09-06 21:22:08

Bez zachwytow ale bardzo dobra gra. ladna kolorowa grafika ;]

PC

Captain Blood 2015-09-06 21:20:29

Bardzo dobra gra choc przydalaby sie lepsza grafika niz cga

PC

Conqueror 2015-09-06 21:18:43

Gra wcale nie jest zla a wrecz przeciwnie jest super. nie ma co jej porownywac do zeewolf bo to zupelnie inne gry i poza podobnym stylem graficznym nie ma tu zadnych podobnienstw jak najbardziej polecam

PC

Team Suzuki 2015-09-06 21:14:52

Swietna gra. grafika robila wrazenie kiedys.

PC

Icy Tower 2015-09-06 21:13:51

Fajna na chwile

PC

Grand Theft Auto 2 (GTA 2) 2015-09-06 21:11:57

Bardzo rozbudowana w porownaniu z pierwsza czecia. Do tego dobra grafika choc mogli sie pokusic o pelne 3d ktore wtedy juz bylo w wielu grach.

PC

Grand Theft Auto: London 1969 & 1961 2015-09-06 21:10:08

Lepsze niz podstawowe gta. Swiat mniejszy ale bardziej klimatyczny i zroznicowany. Nadal gra szybko sie nudzi ale jest lepsza

PC

Grand Theft Auto (GTA) 2015-09-06 21:08:57

Swiat wielki ale nieciekawy moim zdaniem. pierwsze gta dalo duza swobode ale mnie gra szybko nudzila. Mogli jakas ciekawa kampanie zrobic i szereg powiazanych ze soba misji bo nudne jest

PC

Super Karts 2015-09-06 21:07:07

Nie jest zla ale super tez nie. Plus za ladna i kolorowo grafike

PC

Death Knights of Krynn 2015-09-06 21:05:47

Jedno z najlepszych rpg a tak malo znane. Polecam

PC

Ravenloft: Strahd's Possession 2015-09-06 21:02:49

Genialne rpg. Nie znac tego to istny grzech!!! Super pod kazdym wzgledem

PC

Dark Moon 2015-09-06 21:00:52

Gra taka sobie. byla w zestawie 3w1 z grami autka i mr tomato

PC

Strike Zone Baseball 2015-09-06 20:57:11

Bardzo dobry baseball. Duzo w niego gralem

PC

All Dogs Go To Heaven 2015-09-06 20:56:19

Tej bajki nigdy nie lubilem . Gra tez mi sie nie spodobala

PC

Neuromancer 2015-09-06 20:54:35

Bardzo fajna i klimatyczna przygodowka na podstawie swietnej ksiazki. Kto lubi klimaty cyberpunku ten powinien znac

PC

Antagony 2015-09-06 20:52:31

Dziwna i srednia bijatyczka

PC

Ugh! 2015-09-06 10:10:30

Swietna choc z czasem bardzo trudna sie robi

PC

221b Baker St. 2015-09-06 10:09:46

Bardzo fajna. Na commodore duzo w to gralismy

PC

HIND: The Russian Combat Helicopter Simulation 2015-09-06 10:07:13

Kapitalna gra z super grafika w tamtych latach i klimatem

PC

Pc Rally 2015-09-06 10:05:54

Super wyscigi na dlugo wciagajace

PC

Rally Championships 2015-09-06 10:05:15

Bardzo fajne i troche podobne do pc rally

PC

Matterhorn Screamer! 2015-09-06 10:03:53

Gra dobra ale tylko na chwile

PC

James Pond 2: Codename RoboCod 2015-09-06 10:03:10

Super platformowka. Z tym rozciaganiem sie to oryginalny pomysl mieli i jeszcze przyczepianie sie do sufitow ;]

Nintendo NES

Pipe Dream 2015-09-04 21:14:22

Dobra gierka choc trudna

Nintendo NES

Gold Medal Challenge '92 2015-09-04 21:13:26

Super gra. Przebija pod kazdym wzgledem track & field.

Nintendo NES

All-Pro Basketball 2015-09-04 21:12:23

Super koszykowka. Polecam wszystkim bo to jest swietne

Nintendo NES

Baseball Stars II 2015-09-04 21:11:44

Swietna gra. Kiedys byl to moj ulubiony baseball na pegausa

Nintendo NES

Super Dodge Ball 2015-09-04 21:10:34

Wyczesana gra z serii nekketsu. Jedna z najlepszych

PC

Fighter Wing 2015-09-04 21:09:00

Swietny symulator latania. Gralem duzo w niego

PC

Kwik Snax 2015-09-04 21:07:53

Jak dla mnie slaba. wole dizzy w przygodowkach

PC

Power Drive 2015-09-04 21:06:45

Mala ale bardzo dobra gierka

Nintendo NES

Extra Mario Bros 2015-09-04 20:43:49

Swietna przerobka. goraco polecam!!!

Nintendo NES

Super Mario Remix: The Toad Bros Tale 2015-09-04 20:43:07

Niby tylko przerobka ale bardzo dobra.

Nintendo NES

Super Mario Bros. (PL) 2015-09-04 20:42:03

Super mario to jedna z najlepszeych platformowek na pegasusa ale tlumaczenie zbedne

Nintendo NES

Arkanoid 2 2015-09-04 20:40:40

W arkanoida pierwszy raz gralem na amidze i bylo duzo lepsze sterowanie mysza. ale i tak polecam

PC

King's Quest I: Quest for the Crown 2015-09-04 20:38:26

Kiedys wpisywanie komend bylo standardem zanim powstal scumm. Pierwszy king's bounty to jedna z moich ulubionych gier

PC

Timeslaughter 2015-09-04 20:36:29

Bardzo kolorowa ale niezbyt ciekawa bijatyczka

Strona: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, >
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware